Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

2021. gada otrajā ceturksnī digitālajiem aktīviem draudzīgā banka Silvergate saņēmusi no kriptovalūtu kompānijām $4,3 miljardus depozītu

2021. gada otrajā ceturksnī digitālajiem aktīviem draudzīgā banka Silvergate saņēmusi no kriptovalūtu kompānijām $4,3 miljardus depozītu, to kopējā summa bankā sasniegusi $9,9 miljardus. Lielākā daļa līdzekļu (~ $2,4 miljardi) ir saņemti no bitkoina biržām.

Silvergate apkalpo 1224 klientu no digitālās industrijas. No aprīļa līdz 2021. gada jūnijam to skaits pieaudzis par 120, pēdējā gadā – par 343.

Ar tādiem klientiem saistītais bankas komisijas ienākums sasniedza $11, 3 miljonus. Salīdzinājumam: 2021. gada pirmajos trijos mēnešos rādītājs bija $7, 1 miljons, 2020. gada otrajā ceturksnī – $2, 4 miljoni.

Pēc Silvergate ģenerāldirektora Alana Leina vārdiem, pārskata periodā uzņēmums gandrīz dubultoja savu ienākumu pirms aplikšanas ar nodokli.

“Mūsu panākumi joprojām ir saistīti ar augstu pieprasījumu digitālo valūtu jomā, kas bāzējas Silvergate Exchange Network tīklā [SEN],” teica CEO.

SEN – maksājumu tīkls, kas ļauj veikt tūlītējos maksājumus, kas nepieciešami arbitrāžai digitālo aktīvu tirgos. 2021. gada otrajā ceturksnī pārvedumu apjoms tajā sasniedza $239 miljardus, kas ir par 44% vairāk nekā pērn analoģiskā perioda rādītājs.

Banka turpina attīstīt kreditēšanas programmu SEN Leverage ar nodrošinājumu bitkoinā. Saskaņā ar pārskatu, pēc stāvokļa uz 30. jūniju šīs iniciatīvas ietvaros izsniegto nedzēsto aizņēmumu vērtība bija $203,4 miljoni.

Silvergate strādā arī pie “steiblkoinu infrastruktūras”. Jo īpaši banka ir “ekskluzīvs emitents”, kura izplata ASV dolāram piesaistītu steiblkoinu no Diem , kuru izplata kompānija Facebook.

Kredītorganizācijas Silvergate akcijas tiek tirgotas Ņujorkas fondu biržā. 20. jūlijā papīri tika slēgti ar $98, 76 – par katru dienu, cena pieauga par 14,35%.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia