Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Rothschild Investment Corporation uzaudzējis ieguldījumus bitkoinā līdz 132 ₿ – tas gan ir ļoti maz…

Pateicoties ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC), ir zināms, ka uzņēmumam pieder 141 405 Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) akcijas. Turklāt aprīļa pārskatā akciju skaits bija 38 346 tūkstoši. Ņemot vērā, ka katra GBTC akcija ir 0.000939767 BTC, izrādās, ka Rotšildu grupa pieder 132 . Pēc pašreizējā kursa tas ir aptuveni $4.1 miljoni.
Tāpat aktīvu pārvaldīšanas kompānija investējusi fondā Efīrijā Grayscale Ethereum Trust. Tomēr šajā gadījumā nopirkto akciju skaits ir ievērojami mazāks 6 244.
Spriežot pēc visa, kursa kritums nesatrauc Rothschild Investment Corporation. uzskata ģenerāldirektors no kompānijas Grayscale Maikls Sonnešains (Michael Sonnenshein), – lieli investori reti pievērš uzmanību īstermiņa kursu svārstībām.
Jebkurā gadījumā, salīdzinot ar Rotšildas grupas pārvaldīto aktīvu kopējo apjomu, ieguldījumi kriptovalūtās no tās puses paliek ļoti nenozīmīgi. To apliecina arī Glassnode analītiķi, kuri atzīmēja institucionālā kapitāla pieplūdes samazināšanos Kanādas Purpose Bitcoin ETF.
© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia