Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Bijušais PayPal direktors Pīters Tils – man vajadzēja nopirkt vairāk bitkoinu…

Pēc tam, kad bitkoins atjaunoja vēsturisko maksimumu, gandrīz sasniedzot 67 tūkstošus, līdzdibinātājs un bijušais PayPal ģenerāldirektors Pīters Tils teica, ka viņam vajadzēju nopirkt vairāk bitkoinu. Pēc Bloomberg ziņām Pīters Tils runāja par kriptovalūtu intervijas laikā Maiami, ko organizēja analītiskais centrs Lincoln Network.

“Jums ir jāpērk bitkoīns,” viņš jokoja, pievērsdamies klātesošajiem. “Es jūtu, ka neesmu pietiekami ieguldījis.” Tils atzīmēja, ka viņa vienīgais nemiers, kas saistīts ar bitkoina iegādi, bija saistīts ar to, ka “šīs kriptovalūtas noslēpums jau bija zināms”.

Pēc viņa vārdiem, pēdējais bitkoina rallijs rada bažas dažādu valstu centrālajām bankām. Viņš uzskata, ka šāda strauja kriptovalūtu izaugsme var kļūt par galveno banku bankrota iemeslu. Turklāt intervijas laikā viņš pauda bažas par mākslīgā intelekta attīstību. Tils gribētu, lai cilvēki, kas nodarbojas ar šīs tehnoloģijas attīstību, apdomā to, ka tā var būt bīstama pasaulei. Decentralizācijas atbalstītājs uzskata, ka šāda novērošanas forma “var tikt uzskatīta par komunistisku”.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia