Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Adobe programmatūras izstrādātājs prezentēja jaunu funkciju Photoshop grafiskajā redaktorā, kas orientēts uz neaizstājamo tokenu veidotājiem (NFT)

Adobe programmatūras izstrādātājs prezentēja jaunu funkciju Photoshop grafiskajā redaktorā, kas orientēts uz neaizstājamo tokenu veidotājiem (NFT). Detaļas atklāja kompānijas vadītājs Skots Belskis podkāstā Decoder.

Pēc viņa vārdiem, rīks ļaus sagatavot attēlus NFT veidā un pievienot papildu informāciju par satura veidotāju. Potenciālie NFT pircēji var pārbaudīt šos akreditācijas datus vietnē.

“Pievienojot sociālo tīklu un maku adreses saviem akreditācijas datiem, varat vēl vairāk pārliecināt patērētājus, ka esat sava satura radītājs,” teikts uzņēmuma blogā.

Jaunā risinājuma izstrāde ir pieprasīta pēc mākslinieku pieprasījuma – mākslinieki sūdzējās par Photoshop radīto mākslas darbu kopēšanu. Adobe izmantos metodi ar atvērtu avota kodu, lai parakstītu attēlu ar veidotāja personību.

Īstenojot iniciatīvu, kompānija ir noslēgusi partnerību ar NFT tirdzniecības vietām OpenSea, KnownOrigin, Rarible un SuperRare. Satura autori varēs arī demonstrēt savu NFT personiskajās lapās Behance – tās ietvers atsauces uz veidotāja adresātu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia