
Amerikāņu kriptovalūtas uzņēmumi, lai samazinātu nodokļu slodzi, migrē uz Puertoriko – salu, ko vada ASV, ar nulles peļņas nodokli. Saskaņā ar likumdošanu, Puertoriko dzīvojošie pilsoņi ir atbrīvoti no nodokļiem, dividendēm un kapitāla pieauguma nodokli. Rezultātā investori var saglabāt lielāko daļu vai visu peļņu no kriptovalūtas vai citiem ieguldījumiem bez nepieciešamības atteikties no ASV pilsonības.
“Puerto Rico — a US territory known for its beaches, rainforests and Spanish Colonial architecture — has become a hub for cryptocurrency investors like Haugen in recent years thanks largely to its status as a tax haven.” https://t.co/1Z7GUbBbtD
— José Rodríguez-Suárez (@JRSwrites) October 26, 2021
Speaking of newly-wealthy crypto investors flocking to Puerto Rico… https://t.co/khzBPICS6R
— Anthony DeRosa (@Anthony) October 25, 2021
Here’s a recent article about crypto folks moving to Puerto Rico. Read it — particularly the 2md half — and see if it makes you want that “Crypto Colonial” lifestyle for yourself.https://t.co/GfgNGYtjDu
— Ken Bensinger (@kenbensinger) October 25, 2021
Pirmo reizi runājām par Puertoriko kā valsti ar labvēlīgu nodokļu politiku kriptovalūtas investoriem, 2021.gada martā, kad bijusī Facebook darbiniece Frānsija Hougena (Frances Haugen) pārcēlās uz Puertoriko. Pēc tam valsts kļuva par kriptoinvestoru patvērumu. Viens no šādiem investoriem par kriptomiljardieri kļuvušais Pols Logans. Cryptozoo dibinātājs 2021. gada sākumā pārcēlās uz salu. Pols uzskata, ka, pateicoties mīkstajai nodokļu politikai, investori iegūst priekšrocības biznesa attīstībai.
“Puertoriko jūs motivē darīt vairāk, pelnīt vairāk naudas un nebaidīties no savu lēmumu sekām.” Daudzi kriptovalūtu uzņēmumi šajā gadā ir atvēruši savus birojus. Starp tiem ir tādi lieli uzņēmumi kā Pantera Capital hedžfonds no Ņujorkas un NFT SuperRare platforma no Silīcija ielejas. No tradicionālā biznesa – Džona Polsona (John Paulson) ieguldījumu fonds.
© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia