Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Amerikāņu kriptovalūtas uzņēmumi, lai samazinātu nodokļu slodzi, migrē uz Puertoriko

Amerikāņu kriptovalūtas uzņēmumi, lai samazinātu nodokļu slodzi, migrē uz Puertoriko – salu, ko vada ASV, ar nulles peļņas nodokli. Saskaņā ar likumdošanu, Puertoriko dzīvojošie pilsoņi ir atbrīvoti no nodokļiem, dividendēm un kapitāla pieauguma nodokli. Rezultātā investori var saglabāt lielāko daļu vai visu peļņu no kriptovalūtas vai citiem ieguldījumiem bez nepieciešamības atteikties no ASV pilsonības.

Pirmo reizi runājām par Puertoriko kā valsti ar labvēlīgu nodokļu politiku kriptovalūtas investoriem, 2021.gada martā, kad bijusī Facebook darbiniece Frānsija Hougena (Frances Haugen) pārcēlās uz Puertoriko. Pēc tam valsts kļuva par kriptoinvestoru patvērumu. Viens no šādiem investoriem par kriptomiljardieri kļuvušais Pols Logans. Cryptozoo dibinātājs 2021. gada sākumā pārcēlās uz salu. Pols uzskata, ka, pateicoties mīkstajai nodokļu politikai, investori iegūst priekšrocības biznesa attīstībai.

“Puertoriko jūs motivē darīt vairāk, pelnīt vairāk naudas un nebaidīties no savu lēmumu sekām.” Daudzi kriptovalūtu uzņēmumi šajā gadā ir atvēruši savus birojus. Starp tiem ir tādi lieli uzņēmumi kā Pantera Capital hedžfonds no Ņujorkas un NFT SuperRare platforma no Silīcija ielejas. No tradicionālā biznesa – Džona Polsona (John Paulson) ieguldījumu fonds.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia