Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Lielbritānijas finanšu uzraudzības pārvalde (FCA) izdevusi maksājumu kompānijai Crypterium licenci kriptovalūtas pakalpojumu sniegšanai valsts teritorijā

Lielbritānijas finanšu uzraudzības pārvalde (FCA) izdevusi maksājumu kompānijai Crypterium licenci kriptovalūtas pakalpojumu sniegšanai valsts teritorijā.

Crypterium kļuvis par vienu no nedaudzajām firmām, kuras ieguvis britu regulatora licenci. Saskaņā ar pieteikumu kompānijas emuārā, tagad Crypterium var sniegt klientiem savu kriptovalūtas maku, kas ir pieejams jau vairāk nekā 170 valstīs un kuru izmanto aptuveni 400 000 lietotāju.

“Pārstāvēt firmu, kas reģistrēta FCA, ir fantastiska iespēja.” Tagad klienti un partneri raudzīsies uz Crypterium jaunā gaismā. Mūsu uzņēmums nodrošina pirmkārt tehnoloģiju drošību un pieejamību lietotājiem . Crypterium ne tikai sniedz pakalpojumu komplektu, bet arī var apstiprināt, ka to izpilde atbilst vienam no stingrākajiem vērtēšanas kritērijiem,” teica Crypterium ģenerāldirektors Stīvens Pārkers (Steven Parker).

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia