Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Amerikāņu uzņēmējs un šova “Shark Tank” zvaigzne Kevins O’Līrijs pastāstīja, ka šobrīd kriptovalūtas veido 10% no viņa ieguldījumu portfeļa ( video )

Amerikāņu uzņēmējs un šova “Shark Tank” zvaigzne Kevins O’Līrijs pastāstīja, ka šobrīd kriptovalūtas veido 10% no viņa ieguldījumu portfeļa. Tiešsaistes diskusijas laikā ar vietnes “r/CryptoCurrency” lietotājiem populārajā forumā Reddit Kevins O’Līrijs (Kevin O’Leary) pastāstīja, ka neplānoja palielināt daļu kriptovalūtu savā portfelī līdz 10%:

“Gada sākumā digitālos aktīvus ieņēma 3% no mana portfeļa, un es grasījos palielināt to daļu līdz 7% gada beigām. Tomēr kriptovalūtu kursa pieaugums noveda pie tā, ka tagad šī daļa ir gandrīz 10%. Daudzi domā, ka bitkoinns ir novecojis, jāiegulda ēterā. Bet es nepiekrītu. Ir daudz alternatīvu, piemēram, Solana. Ja jūs esat investors kā es, tad jūsu diversifikācija būs vissvarīgākā.

Atgādinām, ka O’Līrijs bija kriptovalūtas skeptiķis, sauca bitkoinu par bezjēdzīgu un uzstājās pret ieguldījumiem digitālos aktīvos. Tomēr ar laiku viņš mainīja savu attieksmi pret nozari: “Es vienkārši nespēju samierināties ar kriptovalūtu. Ēterā CNBC kanālā es saucu Bitcoin par atkritumiem. Ļaujiet man paskaidrot. Es tiešām nopirku savu pirmo bitkoinu 2017. gadā. Tad regulatori negrasījās atzīt šos aktīvus. Un tas bija Ņujorkas viesnīcas tokenizācijas projekts. Tad manas nodaļas izdarīja uz mani spēcīgu spiedienu, lai es nepieskartos šai tēmai, jo tad mēs nevarējām tikt galā ar regulatoriem.

Tā lūk – ar laiku visi nāk pie prāta!

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia