Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Lielākās kriptovalūtas biržas Binance ģenerāldirektors Čanpens Džao pastāstījis par savu kriptoportfeli un skatu uz tirgu

Lielākās kriptovalūtas biržas Binance ģenerāldirektors Čanpens Džao pastāstījis par savu kriptoportfeli un skatu uz tirgu.

Intervija pieejama šeit: https://www.usnews.com/news/us/articles/2021-11-17/q-a-binance-ceo-on-bubbles-meme-coins-and-cryptos-swings

Intervijā ar preses žurnālistiem no Associated Press ģenerāldirektors Binance Čanpeans Čao teica, ka viņa ieguldījumu portfelī ir tikai bitkoins un BNB biržas pašas monēta. Viņš to izskaidroja, lai izsargātos no interešu konflikta:

“Patiesībā es neesmu ļoti aktīvs investors. Es nopirku nedaudz bitkoinu 2014. gadā un lielāko daļu no tiem joprojām turu savā makā. No citiem aktīviem man ir tikai BNB, un tā ir lielākā daļa manu kriptoaktīvu. Es neinvestēju citos projektos, kriptovalūtās, lai izvairītos no interešu konflikta. Mans portfelis vispār nav diversificēts, un es neieteiktu atkārtot šādu stratēģiju.

Džao pieder ievērojamas daļas Binance biržā, tas ir viņa galvenais aktīvs. Pat biržas sabrukuma gadījumā, kamēr viņš turpina uzvesties ētiski, Džao var palaist jebkuru citu projektu un iegūt tā attīstībai milzīgu naudu. CEO Binance tic, ka viņa vārds runā pats par sevi un vienmēr piesaistīs investorus. Interesanti, ka Čanpenam nepatīk Dogecoin un citas memu kriptovalūtas:

“Nesaprotu Dogecoin.” Bet tas apliecina decentralizēto kriptovalūtu spēku. Es varu mīlēt vai nemīlēt monētu, bet, ja pietiekami daudz cilvēku vēlas pirkt DOGE, jo tas ir mems un viņš ir mīļš, šī kriptovalūta ir vērtīga. Dogecoin pastāv daudzus gadus. Viņai bija uzlidojumi un kritieni, bet tā joprojām pastāv. Ir arī Shiba Inu, arī monēta. Un, ja jums ir kriptovalūtas likviditāte, tad tai ir vērtība. Kā platformai, Binance ir jāsniedz iespēja iegādāties un pārdot jebkuru kriptovalūtu, ja tai ir pieprasījums.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia