Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Peru centrālā rezerves banka (BCRP) sadarbojas ar Indijas un Singapūras centrālajām bankām, lai izstrādātu savu digitālo valūtu

Peru centrālā rezerves banka (BCRP) sadarbojas ar Indijas un Singapūras centrālajām bankām, lai izstrādātu savu digitālo valūtu.

“Mēs strādājam pie digitālās valūtas un piedalāmies vairākos projektos kopā ar vairākām centrālajām bankām,” pastāstījis BCRP prezidents Hulio Velarde (Julio Velarde).

Viņš norādīja, ka Peru joprojām seko Brazīlijai, Meksikai un vairākām Eiropas valstīm valsts digitālās valūtas izstrādē. ECB strādā pie izmaiņām maksājumu sistēmā. Velards neatklāja sīkumus, tomēr paziņoja, ka pēc astoņiem gadiem maksājumu sistēma būs pilnīgi atšķirīga no tagadējās.

“Mēs negrasāmies būt pirmie šajā nozarē, jo mums nav resursu, lai pretotos riskam, bet mēs negribam iepalikt,” viņš atzīmēja.

Šī gada Oktobrī Peru regulatori sāka pētīt kriptovalūtas firmu un tirdzniecības laukumu darbību, lai izstrādātu skaidrus normatīvos prasības, kas kontrolē digitālo valūtu industriju valstī.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia