Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Twitter finanšu direktors Neds Sigāls uzskata, ka šobrīd bezjēdzīgi investēt bitkoinā un citās kriptovalūtās, un nosaucot investīcijas vērtspapīros par daudz vērtīgākām

Twitter finanšu direktors Neds Sigāls uzskata, ka šobrīd bezjēdzīgi investēt bitkoinā un citās kriptovalūtās, un nosaucot investīcijas vērtspapīros par daudz vērtīgākām.

Intervija pieejama šeit: https://www.wsj.com/articles/twitter-cfo-says-investing-in-crypto-doesnt-make-sense-right-now-11637027310

Sarunā ar Wall Street Journal izdevumu Neds Sigāls (Ned Segal) atzīmēja, ka tuvākajā laikā Twitter negrasās pirkt Bitcoin, citādi sociālajam tīklam nāksies pārskatīt visu ieguldījumu politiku. Sigāls paziņoja, ka Twitter dod priekšroku mazāk svārstīgiem aktīviem, piemēram, vērtspapīriem. Pēc stāvokļa uz septembra beigām Twitter bija $3.47 miljardi skaidrā naudā un naudas ekvivalentos, savukārt iepriekšējā gada analoģiskajā periodā šī summa bija $1.99 miljardi. Twitter īstermiņa ieguldījumi bija $3.94 miljardi. Kā iemeslus, kāpēc Twitter neplāno investēt kriptoaktīvos, Sigāls nosaucis to nestabilitāti un konkrētu digitālo aktīvu nozari regulējošo noteikumu iztrūkumu.

Tomēr maksājumu kompāniju Square, kuru vada Twitter dibinātājs Džeks Dorsijs (Jack Dorsey), nebiedē nenoteiktība kriptovalūtu regulēšanā – pagājušajā gadā Square nopirka 4709 BTC. Iepriekš Square finanšu direktore Amrita Ahuja (Amrita Ahuja) paziņoja, ka ilgtermiņā bitkoins var nest kompānijai finansiālu labumu. Square tajā redz lielu potenciālu, un bitkoina pirkšana pierāda, ka kompānija “iesaistījusies spēlē”, piebilda Artedža.

Turklāt Amrita atzīmēja, ka Twitter pēta dažādas bitkoina izmantošanas iespējas. Septembrī sociālais tīkls oficiāli palaida “dzeramnaudu” BTC, lai paplašinātu lietotāju maksājumu iespējas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia