Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Saskaņā ar Glassnode analītiskās kompānijas pārskatu, no 2021.gada oktobra bitkoinu skaits, kas tiek pārsūtīti no ilgtermiņa investoru makiem, pastāvīgi samazinās

Saskaņā ar Glassnode analītiskās kompānijas pārskatu, no 2021.gada oktobra bitkoinu skaits, kas tiek pārsūtīti no ilgtermiņa investoru makiem, pastāvīgi samazinās. Parasti, kad bitkoina kurss atrodas pie vēsturiskajiem maksimumiem, pieaug monētu krājumi uz īstermiņa investoru makiem. Tomēr šobrīd BTC skaits šādās adresēs ir mazāks par 3 miljoniem.

Pārkats pieejams šeit: https://insights.glassnode.com/the-week-onchain-week-47-2021/

Pēc analītiķu domām, tas liecina, ka ilgtermiņa investori gaida pirmās kriptovalūtas kursa pieauguma turpināšanu un nesteidzas fiksēt peļņu. Attiecīgi tirgū vērojams piedāvājuma deficīts, bet šis ir viens no uzticamākajiem “vēršu cikla” signāliem. Tāpat kā paziņojis Ķīnas žurnālists Kolins Vu (Colin Wu) Twitter, Bītkoina maku skaits ar nulles bilanci turpina pieaugt. Nesen rādītājs sasniedza rekordu 38.65 miljonu apmērā, neskatoties uz tirgus korekciju. Tas liecina par jaunu investoru interesi par pirmo kriptovalūtu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia