Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Pīters Thiels publiskojis jaunu versiju par to kas ir Satoši Nakamoto!

Tie varētu būt E-Gold radītāji vei jebkurš no 200 cilvēkiem, kas piedalījās PauPal un E-Gold sanāksmē Karību jūras Angilijas pludmalē. E-Gold bija Bitcoin priekšvēstnesis un ASV valdība šo projektu apturēja, bet vadītājs Duglass Džeksons tika notiesāts par naudas atmazgāšanu un nelicenzētu finanšu pakalpojumu sniegšanu.

Pīters Thiels: “Mana teorija par Satoši identitāti ir tāda, ka Satoši atradās tajā Angilijas pludmalē. Es viņus ( E-Gold Ltd. dibinātājus ) satiku Angilijas pludmalē. Mēs plānojām padarīt PayPal savietojamu ar E-Gold un uzspridzināt visas centrālās bankas…Lietas negāja labi un iespējams Satoši bija viens no 200 cilvēkiem šajā sanāksmē, un iespējams ir mācījies no E-Gold neveiksmēm…”

Sekojot viņa stāstam, šeit fotogrāfijā redzams Džeksons, un tas nav noziedznieka portrets, neskatoties uz elektronisko aproci uz kājas. Drīzāk tas ir kāds naivs vizionārs, kurš domāja, ka viņa sapnis ir lielāks par jebkuru finanšu likumu. Iespējams Jūs lūkojaties uz Satoši Nakamoto vai to cilvēku, kas iedvesmoja Satoši Nakamoto radīt Bitcoin. Iespējams…

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia