Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Pazīstamais investors un ekonomists Luijs Naveljē – bitkoins var nokrist līdz $10 000 par 1 BTC

Pazīstamais investors un ekonomists Luijs Naveljē uzskata, ka fondu tirgū ir piepūsts nozīmīgs burbulis, kas var radīt spēcīgu riska aktīvu korekciju. Bitcoin var nokrist līdz $10 000. Luijs Naveljē (Louis Navilier) atgādināja, ka analoģiska riska aktīvu korekcija, kas notika 2020. gada februārī un martā, bitkoina kurss ievērojami samazinājās.

Šoreiz situācija var būt vēl sliktāka un bitkoins var zaudēt līdz 80% kapitalizācijas. Tas var veicināt ASV Federālās rezerves darbības, kas cenšas cīnīties ar ievērojamu inflācijas pieaugumu.

“Es teiktu, ka kritums zem $46 000 (200 dienu slīdošais vidējais) būs lāču signāls. Lai pabeigtu “dubultās virsotnes” formu, bitkoinam ir jānokrīt līdz $28 500, bet šāds samazinājums var norādīt uz kritumu zem 10 000. Šis ir samazinājums par 80% un bitkoins jau vairākkārt ir demonstrējis šādu uzvedību,” norāda investors. Tiešām, bitkoins vairākkārt kritis par 80 procentiem. Pēdējo reizi šāds kritiens tika novērots 2017. gada beigās, bet pēc tam pirmā kriptovalūta atradās akumulācijas fāzē.

Pilna intervija pieejama šeit: https://www.businessinsider.com/bitcoin-bear-market-warning-cryptocurrency-forecast-louis-navellier-2021-12

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia