Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Ķīna sāk reāli ietekmēt tehnoloģisko un digitālo industriju – Džeremijs Flemings (Jeremy Fleming), britu specdienesta Government Communications Headquarters (GCHQ) priekšnieks

Lielbritānijas valdības sakaru centra vadītājs Džeremijs Flemings baidās, ka digitālo juaņu var izmantot, lai apkopotu informāciju par starptautiskajām transakcijām. Džeremijs Flemings (Jeremy Fleming), britu specdienesta Government Communications Headquarters (GCHQ) priekšnieks, kas nodarbojas ar radioelektronisko izlūkošanu un nodrošina informācijas aizsardzību Lielbritānijas valdības institūcijām un armijai, ir noraizējies par digitālā juaņa straujo attīstību. Flemings uzskata, ka, ja Ķīnas Tautas bankas (NBK) digitālā valūta tiks izmantota arī citās valstīs, un tas ietekmēs visas starptautiskās naudas sistēmas stāvokli.

“Ķīna taisa “slēptu maršskrējienu – runa ir par lieliem ieguldījumiem digitālajā juaņā, kas notiek gan atklāti, gan slepeni. Ķīna sāk reāli ietekmēt tehnoloģisko un digitālo industriju. Mums jāizlemj, kā uz to reaģēt, – sacīja Flemings.

Raksts pieejams šeit: https://www.ft.com/content/128d7139-15d6-4f4d-a247-fc9228a53ebd

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia