Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings
Viss par populārākajām kriptovalūtām – notikumi, prognozes, kriptovalūtu kursi, treidings

Kriptovalūtas analītiķis Villijs Vu informējis, ka privātuzņēmumi ir ievērojami palielinājuši bitkoinu pirkumus 2021. gadā

Kriptovalūtas analītiķis Villijs Vu informējis, ka privātuzņēmumi ir ievērojami palielinājuši bitkoinu pirkumus 2021. gadā, pateicoties ETF.

“2021. gada februārī publiskie uzņēmumi, kas pieder lieliem BTC apjomiem, ieguva tirgus daļu no spotu ETF. Viņi izmantoja jaunu instrumentu kā veidu, kā piekļūt bitkoinam fondu tirgos,” norāda Villijs Vu (Willy Woo).

Publiskie uzņēmumi, kas ir ieguvuši plašu pieeju bitkoinam, iegūst lielus BTC apjomus, kas izraisa kriptovalūtas tirgus ekspertu bažas. Tā, analītiskā grupa S & P Global norūpējusies, ka tādām kompānijām kā Block.one, MicroStrategy un Tesla pieder gandrīz 84% korporatīvo investīciju bitkoinā. Pērnā gada nogalē MicroStrategy iepirkusi vēl 1 914 BTC. Tādējādi uzņēmumam pieder 124 391 BTC, kuru kopējā vērtība ir $3.75 miljardi. MicroStrategy ģenerāldirektors Maikls Seilors (Michael Saylor) un analītiskās firmas Coinmetrics dibinātājs Niks Kārters (Nic Carter) uzskata, ka ETF ir izdevīgāki investoriem, salīdzinot ar ETF bitkoina fjūčeriem.

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia