Mājaslapa www.kriptovalutas.eu tapusi sadarbībā ar Latvijas kriptoindustrijas līderiem – Latvijas Bitkoina biedrību un industriālās maininga tehnikas piegādātāju – SIA KRIPTEX.

Lapa radīta vienojoties sabiedriskajai organizācijai Latvijas Bitkoina biedrība un SIA KRIPTEX, lai nodrošinātu reāla laika informāciju par kriptovalūtu kursiem pasaulē 100 populārākājām kriptovalūtām.

Latvijas Bitkoina biedrības mājaslapas redaktors Masanori Takeuchi ir teicis: “ASV dolāra un eiro papīra banknotes ir skaistas, bet pēc desmit gadiem to vieta būs skaistā rāmītī pie sienas”

…vēl pirms desmit gadiem neviens nezināja neko par blokķēdēm vai kriptovalūtām. Nebija atrisināta fundamentāla matemātiska problēma, kā atrisināt divkāršās apmaksas problēmu vai “bizantiešu ģenerāļu problēmu”. Šī problēma lika šķēršļus diviem kontraģentiem apmainīties ar aktīviem, bez vidutāja:

2008.gada 31.oktobrī tika paziņots par Bitcoin radīšanu. Satoši Nakamoto ( pseidonīms zem kura slēpjas viens autors vai autoru grupa ) publicēja rakstu: “Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System”, kurā parādīja risinājumu “bizantiešu ģenerāļu problēmas” atrisinājumam. 2009.gada 3.janvārī tika iegūts pirmais Bitcoin ģenēzes bloks. 2009.gada 12.janvārī tika veikta pirmā Bitcoin transakcija un kopš tā laika sākusies īsta blokķēdes revolūcija. Šobrīd pazīstamas vairāk kā 1700 kriptovalūtas.

Mēs centīsimies dot fundamentālas zināšanas par kriptovalūtām, analizēsim to stiprās un vājās puses, prognozēsim tirgus dalībnieku uzvedību un attainosim visus kriptovalūtu nozares trendus!

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia